دانلود نرم افزار Microsoft Visual Studio Enterprise 2015|نرم افزار برنامه نویسی نرم افزارهای کامپیوتری

Visual Studio قدرتمند ترین محیط برنامه نویسی غول نرم افزار جهان یعنی ماکروسافت است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی را در بین توسعه دهندگان و برنامه نویسان سیستم های کامپیوتری بدست بیاورد .در این نرم افزار کاربران می توانند به زبان های بیسیک، c ، c++ ، c# و… برنامه نویسی کنند.

visual-studio-2013-logo

Visual Studio مجموعه ای از ابزارهای برنامه نویسی است که به کاربران امکان تولید نرم افزار های تحت ویندوز، در چهارچوب دات نت را می دهد. چارچوب دات‌نت یا همان (DotNet FrameWork) یک فناوری نرم‌افزاری است که روی بسیاری از نسخه های سیستم عامل مایکروسافت ویندوز قابل اجراست. به طور عمده این چارچوب از دو بخش عمده تشکیل شده است، بخش اول یک کتابخانه‌ عظیم از توابع و کدهای از پیش نوشته شده است که برنامه نویسان به راحتی از آنها استفاده می‌کنند و بخش دیگر یک ماشین مجازی (Virtual Machine) برای اجرای برنامه هایی است که تحت این چارچوب نوشته شده‌اند.

بعد از ورود به نرم افزار Visual Studio کاربر باید ضمن ایجاد پروژه جدید، زبان برنامه نویسی خود را انتخاب کند:

Microsoft Visual Studio 2013_1

در این نرم افزار امکان برنامه نویسی به زبان های (#C) و ویژوال بیسیک دات‌نت و (#J) و (ASP.net) و c++ و…وجود دارد. کتابخانه های از پیش نوشته شده که در این چارچوب قرار دارند و در واقع پایه‌های اشیاء و کلاس‌های اصلی (Base Classes) این چارچوب را تشکیل می‌دهند بخش وسیعی از نیازهای برنامه نویسی را تحت پوشش قرار می‌دهند. واسط های گرافیکی کاربر، دسترسی به پایگاه های داده، رمزنگاری، برنامه‌های تحت وب، الگوریتم های کار با اعداد و ارتباطات شبکه‌ای و… برخی از المان های موجود در کتابخانه نرم افزار هستند.

Microsoft Visual Studio 2013_2

برنامه نویسی شی گرا به کاربران این امکان را می دهد تا وقت خود را بیشتر صرف کد نویسی کرده و نیازی به ایجاد اشیا و المان ها و رابط های گرافیکی عمومی نداشته باشند، در Visual Studio برای ایجاد المان ها و واسط های گرافیکی اختصاصی ابزار های متعددی وجود دارد:

Microsoft Visual Studio 2013_5

برای ایجاد نرم افزار های سیستم عامل ویندوز، قطعا انتخابی بهتر از Visual Studio وجود نخواهد داشت. وجود منابع آموزشی متعدد و سورس ها و مثال های متنوع و کتابخانه های کاربری، یکی دیگر از مزیت های مهم این نرم افزار است.

دانلود کنید:

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

ویژگی ها اضافه شده به ورژن جدید نرم افزار را در این صفحه مشاهده کنید.

مشخصات سیستم مورد نیاز برای نصب Microsoft Visual Studio 2015 را در این صفحه مشاهده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.