سیاست حفظ اسرار

nonlinear.ir وب سایتی تخصصی است که به صورت آزادانه و داوطلبانه به انتشار نرم افزارهای تخصصی برق و الکترونیک می پردازد.

nonlinear.ir حفظ اسرار کاربران خود را از جمله وظایف خود دانسته و با انتشار این صفحه کاربران خود را از اطلاعاتی که در هنگام بازدیدشان در سرور سایت ذخیره می شود، آگاه می کند. nonlinear.ir تا جایی که امکان دارد از ورود به حریم خصوصی کاربران دوری می کند تا از بروز مسائل بعدی جلوگیری کند اما با این حال ممکن است در برخی از شرایط اطلاعاتی در هنگام ورود کاربران در سرورهای سایت ذخیره شود یا سیستم نرم افزاری وب سایت اطلاعاتی را بر بر روی سیستم کاربر ذخیره نماید؛ این اطلاعات به شرح زیر هستند:

  • آدرس IP و اطلاعات مربوط به ورود کاربر
  • آدرس ایمیل
  • آدرس و مشخصات دیگر (مانند نام، آدرس وب سایت و سایر اطلاعتی که ممکن است در هنگام ارسال نظرات، عضویت در خبرنامه و…  از شما درخواست شود. )
  • کوکی ها
  • اطلاعات مروبط به کش (cache) مرورگر

آی پی(IP) و اطلاعات مروبط به ورود کاربر:
هنگامی که به سایت ما وارد می شوید, ما اطلاعاتی نظیر تاریخ و زمان ورود, آدرس صفحاتی که از آن بازدید کرده اید, آدرس IP، مکان آدرس IP، لینکی که با کلیک کردن بر روی آن به سایت ما وارد شدید، نوع مرورگر و زمان حضور در سایت را ذخیره می نماییم. کلیه این اطلاعات فقط به منظور دریافت آمارهای همچون تعداد بازدید از صفحات، تعداد کاربران ورودی از وب سایت های دیگر، تعداد بازدید روزانه وب سایت و… استفاده می شود و کمک شایانی به ما در راهبرد اهدافمان بلند مدت سایت همچون طراحی صفحات, نوع محتوا , بررسی خطاها و غیره می کنند.

ایمیل:
ما ممکن است آدرس ایمیل شما را در بخش نظرات، عضویت در خبر نامه، بخش تماس با ما یا از طریق فرم ثبت نام دریافت کنیم. ما از ایمیل شما فقط به منظور آگاهی از نیازها و درخواست های قبلی شما استفاده خواهیم نمود و هیچ پیامی (خبر فوری، اطلاع رسانی، تبلیغ) را به آن ارسال نخواهیم کرد. ارسال اطلاعات به ایمیل شما تنها در صورتی انجام می شود که شما به صورت داوطلبانه در خبرنامه ی سایت عضو شوید. عضویت در  خبرنامه سایت تنها جهت آگاهی از مطالب جدید سایت بوده و کاربر در هر زمان که بخواهد می تواند اطلاعات خود را از آن حذف کند.

آدرس و مشخصات دیگر:

در برخی از بخش های سایت همچون بخش “نقد و امتیاز دهی نرم افزارها” یا “بخش نظرات”، فیلدهای برای درج نام یا وب سایت کاربر یا … وجود دارد که این فیلدها برای نام گذاری کاربرانی که در بحث ها شرکت می کنند استفاده می شود، در سایت nonlinear.ir، کاربران نیازی به درج اطلاعات اصلی و واقعی خود نداشته و به صورت 100% رایگان می توانند از مطالب سایت استفاده کنند، در صورتی که کاربری نگران از دست رفتن اطلاعات خود می باشد می تواند در تمامی بخش ها اطلاعات جعلی وارد کند. به دلیل رایگان بودن کلیه مطالب و عدم وجود اهداف تبلیغاتی در این سایت، ما به هیچ وجه به اطلاعات شخصی و واقعی شما نیاز نداریم.

کوکی ها:

کوکی‌ها فایل های هستند که توسط نرم افزار وب سایت ما بر روی سیستم شما برای مقاصد مختلفی ذخیره می شود. مثلا کوکی ها به ما کمک می کند تا بفهمیم که آیا شما قبلا از وب سایت ما بازدید کرده‌اید یا بازدید‌کننده جدید هستید.توسط کوکی ها هیچ اطلاعاتی از سیستم شما به سرور سایت ارسال نمی شود؛ چنانچه مایل به دریافت کوکی نیستید، می توانید مرورگر اینترنت خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که تمام کوکی‌های ذخیره شده از کامپیوترتان پاک کند، و کوکی های وب سایت ما را دریافت نکند.

اطلاعات مروبط به کش مرورگر:

در وب سایت ما مجموعه از اطلاعات نظیر تصاویر لوگو، فونت ها، فایل های مروبط به قالب وب سایت و… در تمامی صفحات استفاده شده اند، هنگامی که برای اولین بار از وب سایت ما بازدید می کنید، سیستم نرم افزاری وب سایت این اطلاعات را در کَش مرورگر شما (پوشه ای با نام cache که در محل نصب نرم افزار مرورگر اینترنتی استفاده شده توسط کاربر وجود دارد) ذخیره می کند، ذخیره شدن این اطلاعات باعث افزایش سرعت باز شدن صفحات در بازدیدهای بعدی می شود، زیرا مرورگر این فایل ها را در حافظه کش خود داشته و نیازی به دانلود آنها ندارد.

توسط فایل های مذکور هیچ اطلاعاتی از سیستم شما به سرور سایت ارسال نمی شود؛ چنانچه تمایلی به ذخیره شدن این اطلاعات بر روی سیستم خود ندارید، می توانید قابلیت کش شدن اطلاعات را در مرورگر خود غیر فعال کنید.

 

nonlinear.ir نسبت به حریم خصوصی کاربران خود احساس مسئولیت کرده و حداکثر تلاش خود را برای حفظ و صیانت اطلاعات آنها خواهد نمود، اطلاعات مذکور تنها بر روی سرور سایت ذخیره شده و فقط مدیران سرور و مدیریت وب سایت به آن دسترسی دارد؛ ما این اطلاعات در اختیار هیچ فرد یا گروهی قرار نمی دهیم، مگر در شرایطی که مراجع قانونی و قضایی ما را مجبور به جمع آوری و تسلیم اطلاعات کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.