دانلود نرم افزار Autodesk Eagle 9.6.0|نرم افزار طراحی فیبر مدار چاپی

یکی از نرم افزارهای مناسب برای طراحی فیبر مدار چاپی نرم افزار Autodesk Eagle می باشد که علی رقم حجم کم، قابلیت های زیادی در ترسیم انواع مدارات شماتیک و طراحی سند PCB دارد.

 

کار با نرم افزار ایگل بسیار ساده است و طراحی شماتیک و PCB در آن در کمترین زمان انجام می شود. این نرم فزار دارای کتابخانه های قدرتمندی است که در آن تقریبا تمامی قطعات کاربردی الکترونیک یافت می شوند.

در این نرم افزار که به صورت اختصاصی برای طراحی PCB ارائه شده است، کاربر می تواند در سه مرحله فیبر مدار چاپی مورد نیاز خود را طراحی نماید.

1- طراحی سند شماتیک: در این مرحله کاربر باید قطعات موجود در مدار خود را از کتابخانه های نرم افزار به سند شماتیک آورده و مسیرکشی بین آنها را انجام دهد. دسته بندی دقیق منوها در محیط شماتیک، وجود Command toolbar ( بخشی که می توان با تایپ کردن دستور، عملیات های مختلفی را انجام داد )، وجود کلیدهای استاندارد ( کلیدهای که در نرم افزارهای معروفی همچون پروتل و پروتوس استفاده شده است ) و… باعث شده است تا کار با محیط شماتیک بسیار ساده و دلچسب شود.

eagle1

2- طراحی سند PCB: در این مرحله کاربر باید سند طراحی شده در محیط شماتیک را به محیط  PCB منتقل کرده و بعد از جایگذاری قطعات، مسیر کشی بین آنها را به صورت دستی یا اتوماتیک انجام دهد. انتقال قطعات از شماتیک به PCB تنها با فشردن یک کلید انجام می شود و در این نرم افزار امکان طراحی بردهای یک و چند لایه تنها با چند کلیک میسر خواهد بود.

eagle2

3- بعد از طراحی سند PCB نوبت به صادر کردن فایل های خروجی همچون فایل با فرمت .PCB برای کارگاه های تولید برد، ایجاد کردن فایل سه بعدی جهت گزارش و… می رسد، تمامی این مراحل با چند کلیک ساده طی شده و در نهایت کاربر میتواند در کمترین زمان سند شماتیک موجود بر روی کاغذ را به فایل  .PCB جهت طراحی برد تبدیل کند.

3D_ModelTuT2

دانلود کنید:

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

The SPLINE command allows to place a 3rd order spline curve in the layout.

The SPLINE command is restricted to using it in layer 20 Dimension.

There is a new command icon for SPLINE in the command menu of the Layout Editor.

سیستم عامل:Windows 7 or newer 64-bit processor
حداقل حافظه RAM :3GB RAM (4GB recommended)
پردازنده: 64-bit processor
فضای دیسک:At least 650MB of free space
این نرم افزار فقط در نسخه 64 بیتی ارائه شده و در ویندوز 32 بیت کار نمیکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.