دانلود نرم افزار WinProladder V3.28|نرم افزار برنامه نویسی PLCهای Fatek

شرکت Fatek یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید PLC ،HMI، اینورتر و سرووموتور در جهان است که محصولات آن در برخی از صنایع کوچک کشور مورد استفاده قرار گرفته است. محصولات این شرکت دارای قابلیت های متعددی بوده و این شرکت بعد از دو دهه فعالیت در زمینه تولید PLC از اعتبار بالای در مجامع صنعتی برخوردار است.
FATECLOGO

معرفی PLC های شرکت Fatek:

PLCهای Fatek به صورت ماژولار عرضه می شود، برای راه اندازی و استفاده از این PLC به یک ماژول منبع تغذیه، یک ماژول Main Units (بخش پردازنده) و یک ماژول ورودی/خروجی نیاز است. کاربر می تواند با توجه به مدل ماژول Main Units ماژول های مختلف دیگری همچون ماژول های ارتباطی، ماژول های اندازه گیری و… در آرایش سخت افزاری خود قرار دهد.

PLC های Fatek  براساس نام ماژول Main Units نام گذاری می شوند، Main Units در سه دسته Basic  (مدل FBs-10/14MA- و FBs-20/24MA- و FBs-32/40MA/B- و FBs-60MA/B- و…) و Advanced (مدل FBs-10/14MC و FBs-20/24MC و FBs-32/40MC و FBs-60MC و…) و NC Positioning (مدل FBs-20MN و  FBs-32MN و FBs-44MN و…) تولید می گردد که هر کدام از این محصولات دارای ویژگی های خاص خود است که شما می توانید با دانلود این فایل اطلاعات بیشتری را در این مورد بدست آورید.

برنامه ریزی PLC:

شرکت Fatek برای برنامه ریزی PLCهای خود نرم افزار WinProladder را ارائه کرده است، در نرم افزار WinProladder کاربران می توانند به زبان لدر برای تمامی PLCها برنامه نویسی کنند، در  این نرم افزار امکان برنامه ریزی  PLC و شبیه سازی برنامه نیر وجود دارد.

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

New “FUN” instruction None

New functions 1.Add F199.TXTDF:LADCOPY:CLOSE’s application。

Correction

  1. Revise mistake of “When B1z ROR size isn’t zero, then save to PLC, will lead to Ladder Checksum Error”.
  2. Revise mistake of “B1 cannot enter C96~C199 , C220~C255 ,T220~T255 ”。
  3. Revise mistake of “After setting 1LC & 2LC’s status of I/O Configuration, cannot save to file ”。

WinProladder بر روی ورژن های مختلف ویندوز قابل نصب است.

ورژن نرم افزار: V3.28

اطلاعات بیشتر: سایت fatek 

کتاب ها و مطالب آموزشی: آموزش فارسی این نرم افزار را از اینجا دانلود کنید.(تهیه کننده:آقای وحید کارگرمقدم/53 صفحه)

Download “WProlad” WProlad328_nonlinear.ir.rar – 1051 بار دانلود شده است – 3 مگابایت

از نرم افزارهای PLC و اتوماسیون موجود در سایت فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید و برای پروژه های عملی همیشه از آخرین ورژن نرم افزار که از سایت اصلی شرکت تولید کننده نرم افزار تهیه شده است استفاده نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.