معماری
خانه / نرم افزار / دانلود نرم افزار TINA Design Suite 9.3.5|نرم افزار کمک آموزشی الکترونیک

دانلود نرم افزار TINA Design Suite 9.3.5|نرم افزار کمک آموزشی الکترونیک

Tina یک آزمایشگاه کامل مجازی الکترونیک است که کاربران در آن میتوانند مدارات الکترونیکی را طراحی و شبیه سازی کرده و برای آن فیبر مدار چاپی طراحی کنند.

tinalogoTINA Design Suite نرم افزاری پرقدرت و کاملا گرافیکی برای شبیه سازی مدارات الکترونیک و طراحی فیبر مدار چاپی (PCB) میباشد که از آن میتوان برای آنالیز، طراحی  و تست مدارات آنالوگ، دیجیتال، VHDL، میکروکنترلری و … و نمایش نحوه عملکرد اجرای مورد استفاده در آنها، استفاده نمود. در  این نرم افزار کاربر میتواند بعد از شبیه سازی مدار و حصول اطمینان از عملکرد صحیح آن، تنها با چند کلیک فیبر مدار چاپی مورد نیاز خود را برای مدار شبیه سازی شده طراحی  کند.

tina1

کار با نرم افزار TINA Design Suite بسیار ساده بوده و محیط آن تقریبا مشابه با سایر نرم افزار های شبیه ساز الکترونیک ( مانند circuit marker یا pspice ) میباشد، واسط کاربری نرم افزار tina مناسب با سطح دانش آموزشی طراحی شده است، برای کار با این نرم افزار کافی است قطعات مورد نیاز خود را از کتابخانه ها به صفحه شماتیک آورده و بعد از مسیر کشی مدار، شبیه سازی آن را شروع نمایید.

tina

محیط کاملا گرافیکی این نرم افزار و امکان مشاهده مدار طراحی شده در آن به صورت واقعی، باعث شده است تا TINA Design Suite به یکی از نرم افزارهای کمک آموزشی معروف در زمینه الکترونیک تبدیل  شود. استفاده از این نرم افزار برای افرادی که در الکترونیک تازه کار هستند بسیار مفید بوده و آنها میتوانند با مشاهده  مدارات به صورت واقعی با مباحث عملی طراحی روبرو شوند ( در این نرم افزار تمامی المان های آزمایشگاهی و اکثر قطعات الکترونیک به صورت 3 بعدی وجود دارد) .

طراحی فیبر مدار چاپی در TINA مشابه با سایر نرم افزارهای همتراز بوده و کاربر میتواند به صورت دستی یا اتوماتیک در آن مدار خود را طراحی کند.

ویژگی های اضافه شده به ورژن جدید نرم افزار:

ویژگی های اضافه شده به ورژن های مختلف نرم افزار را در این فایل مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز برای نصب TINA Design Suite 9.3.5:

System Requirements: 
Windows 9X, Windows NT/2000/XP or later 
IBM PC/AT compatible Pentium 120 With16MB RAM or better computer

توجه داشته باشید :

  • قبل از دانلود نرم افزار و استفاده از آن قوانین کپی رایت سایت را بخوانید .
  • آموزش های این نرم افزار را از اینجا دانلود کنید .
  • نرم افزار TINA یک نرم افزار کمک آموزشی است و برای شبیه سازی و تحلیل مدارات حرفه ای مناسب نیست. برای شبیه سازی مدارات آنالوگ و دیجیتال در سطح حرفه میتوانید از نرم افزار های همچون ارکد، پروتوس، آلتیوم و… که در لینک دانلودشان در سایت موجود است، استفاده کنید.
  • فایل های فشرده دارای 7 درصد قابلیت ریکاوری هستند، در صورتی که در هنگام از حالت فشرده خارج سازی فایل با مشکل روبرو شدید، به این آدرس مراجعه کنید.
  • مشکلات خود در هنگام دانلود نرم افزار یا استفاده از آن را فقط در این بخش مطرح نمایید.
  • لطفا به هیچ عنوان لینک های دانلود را در سایت ها، وبلاگ  ها یا انجمن های دیگر قرار ندهید و کاربران خود را تنها به این صفحه هدایت کنید. ( به چه دلیل ؟!)
  • nonlinear را به دوستان خود پیشنهاد کنید تا آنها نیز بتوانند از مطالب موجود استفاده کنند.

دانلود کنید :

وب سایت سازنده/انتشارات: DesignSoft, Inc
پســـــــــورد : ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس