نحوه ی استفاده از سایت / راهنمای دانلود

استفاده از سایت nonlinear.ir شامل سه مرحله زیر است:

1-یافتن فایل مورد نیاز:

جهت یافتن لینک دانلود و توضیحات مربوط به فایل مورد نظر خود، نام آن را در فیلد جستوجو، در سمت راست وارد کرده و کلید Enter را فشار دهید. شما همچنین می توانید با مشاهده دسته بندی موضوعی موجود در نوار بالایی سایت، فایل مورد نظر خود را بیابید.

2-  دانلود فایل:

بعد از ورود به صفحه توضیحات نرم افزار مورد نظر، می توانید توضیحات مربوط به آن را مشاهده کرده و اطلاعات مفیدی را در موردش بدست آورید. برای مشاهده لینک دانلود نرم افزار باید بر روی تب “اطلاعات بیشتر و دانلود” کلیک کنید، در صورتی که نمی توانید این بخش را پیدا کنید، کلید ctrl و F را فشار دهید و کلمات “اطلاعات بیشتر و دانلود” را در متن جستوجو کنید، برای هر فایل قسمتی مانند تصویر زیر در صفحه توضیحات فایل وجود دارد:

بعد از کلیک کردن بر روی تب “اطلاعات بیشتر و دانلود” لینک دانلود نمایش داده می شود؛ همانطور که مشاهده می کنید، برای نرم افزارهای با حجم کمتر از 2 گیگابایت یک لینک دانلود و برای نرم افزارهای با حجم بیش از 2 گیگابایت چند لینک دانلود وجود دارد. شما باید تمامی فایل ها را دانلود کنید.

3-استفاده از فایل:

ابتدا نرم افزار winrar را بر روی کامیپوتر خود نصب کنید و سپس بر روی فایل دانلودی کلیک راست کرده و در منوی باز شده گزینه  extract here را انتخاب کنید، با این کار فایل از حالت فشرده خارج شده و آماده استفاده می شود.

برای فایل های چند بخشی، تمامی بخش های دانلودی را در یک پوشه کپی کرده و سپس بر روی فایلی که در انتهای آن عبارت part1.rar وجود دارد کلیک راست کرده و در منوی باز شده گزینه ی extract here را انتخاب کنید،با این کار فایل از حالت فشرده خارج شده و آماده استفاده می شود:

در صورت درخواست پسورد، عبارت nonlinear.ir را وارد کنید و منتظر بمانید، بسته به حجم نرم افزار، از حالت فشرده خارج شدن آن ممکن است چند دقیقه طول بکشد. در حین extract شدن فایل های چند بخشی، تمامی بخش ها را به صورت خودکار شناسایی شده و در نهایت فایل اصلی ایجاد می شود.

بعد از اینکه فایل از حالت فشرده خارج شد، به محل ذخیره آن رفته و فایل raedme.txt را پیدا کنید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه نصب نرم افزار در این فایل آورده شده است.

برای نرم افزارهای که در قالب iso (ایمیج dvd) ارائه شده اند، نرم افزار virtualclonedrive را دانلود کرده و بر روی سیستم خود نصب کنید و پس از باز کردن فایل ایمیج، مراحل نصب را مطابق توضیحات فایل raedme.txt انجام دهید.

how to use step5

تمامی نرم افزارهای موجود در سایت از سایت های مرجع نظیر sonsivri، rutracker و… تهیه شده اند و ما صحت نصب و عملکرد آنها را بررسی نکرده ایم، تمامی اطلاعاتی که در مورد نحوه نصب نرم افزار داریم در فایل readme.txt که در فایل دانلودی وجود دارد آورده شده است. در صورتی که در هنگام نصب یا استفاده از نرم افزارها با مشکلی روبرو شدید، می توانید با مراجعه به انجمن های تخصصی برق و الکترونیک نظیر eca یا ایران میکرو و ایجاد یک تاپیک جدید مشکل را با سایر کاربران در میان گذاشته و راه حل آن را پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.