رعایت قوانین کپی رایت

nonlinear بزرگترین مرجع آنلاین برای مهندسی برق و الکترونیک در ایران است که در آن لینک دانلود بیش از 3000 عنوان نرم افزار، کتاب، مجله، استاندارد و مقاله و غیره به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته و کاربران می توانند با رعایت قوانین کپی رایت سایت از آنها استفاده کنند.

مهمترین مشکلی که بر سر راه پیشرفت این سایت و هر سایت دیگری وجود دارد، کپی برداری مطالب توسط افراد بی خرد و انشار مطالب در سایت و وبلاگ های دیگر توسط آنها می باشد.

این افراد باعث می شوند تا محتوایی که ساعت ها برای تهیه آن زحمت کشیده شده است، هزینه ای که برای میزبانی این محتوا پرداخت شده است، وقت و انگیزه ای که برای تهیه این محتوا صرف شده است برای هیچ تلف شود.

در صورتی که قصد دارید به خودتان و سایر افراد جامعه مهندسی برق کمک کنید، لطفا:

  • به جای استفاده از مطالب دیگران در وبلاگ یا وب سایتتان، مطالب جدیدی ایجاد کنید.
  • از کپی کردن مطالب یک سایت یا وبلاگ در سایت ، وبلاگ یا انجمن دیگر خودداری کنید.
  • بدانید که کپی برداری از مطالب یک سایت یا وبلاگ و درج آن در سایت یا وبلاگ دیگر، هیچ سودی برای سایت منبع و سایت دیگر ندارد و تنها باعث بروز مشکلات جدی برای سایت منبع مطلب می شود .

در صورتی که قصد دارید یکی از مطالب سایت ما را با دوستان خود در سایتها یا وبلاگ ها یا انجمن های دیگر به اشتراک بگذارید، میتوانید از لینک مطلب استفاده کرده و دوستان خود را جهت مطالعه و استفاده از مطلب به سایت ما هدایت کنید.

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذاریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.