دانلود نرم افزار FvDesigner V1.5.63| نرم افزار HMI سری P5 شرکت Fatek

HMI مخفف عبارت Human Machine Interface و به معنای واسطه بین انسان و ماشین می باشد. از HMI می توان برای مانیتور کردن، ارسال داده و کنترل پارامترهای دستگاههای صنعتی استفاده کرد، در صنعت HMI یک برنامه گرافیکی است که در آن کلیدها، نمایشگرها و …. توسط  اشکال گرافیکی ایجاد شده اند، در این برنامه با انتخاب هر المان گرافیکی (مثلا کلید) کد متناظر با آن از طریق سخت افزاری که برنامه بر روی آن نصب شده به دستگاه مورد نظر ارسال می گردد.

در اغلب موارد سخت افزار مورد بحث، کامیپوترهای صنعتی (که در ایران، کامپیوتر + برنامه  HMI، به نام HMI شناخته می شود) و دستگاه مورد نظر PLC می باشد. وجود برنامه گرافیکی علاوه بر جذاب کردن طرح نهایی، خطاهای ناشی از اعمال ورودی اشتباه را کاهش داده و هزینه  نگهداری سیستم را به دلیل عدم استفاده از قطعات مکانیکی کاهش می دهد. تجهیزات HMI معمولا از طریق پورت RS485 یا USB یا شبکه به PLC متصل می شوند، در نرم افزار های hmi کاربر می تواند نوع سخت افزاری که HMI به ان متصل خواهد شد را تعیین کند.

HMI های شرکت fatek:

HMI های شرکت fatek در دو دسته P5 و FV تولید می شوند که از نرم افزار PM Designer برای تولید محتوا و برنامه ریزی سری FV و از نرم افزار FvDesigner برای تولید محتوا و برنامه ریزی سری P5 استفاده می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار PM Designer و دانلود آخرین ورژن آن به این آدرس مراجعه کنید.

HMI سری P5 شرکت Fatek

نرم افزار HMI سری P5 شرکت Fatek

توسط نرم افزار FvDesigner قادر خواهید بود با استفاده از ابزارهای گرافیکی، برنامه  HMI مود نیاز خود را طراحی کرده و سپس آن را به دستگاه کنترل کننده منتقل کنید.

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

ویژگی های افروده شده به نسخه جدید نرم افزار را در این فایل مشاهده کنید.

این نرم افزار بر روی نسخه های مختلف ویندوز قابل نصب است.

ورژن نرم افزار: 1.2.98.23

اطلاعات بیشتر: سایت fatek

کتاب ها و مطالب آموزشی:-

 

پسورد فایل:nonlinear.ir

از نرم افزارهای PLC و اتوماسیون موجود در سایت فقط برای مقاصد آموزشی استفاده کنید و برای پروژه های عملی همیشه از آخرین ورژن نرم افزار که از سایت اصلی شرکت تولید کننده نرم افزار تهیه شده است استفاده نمایید.

نقد نرم افزار:
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.