دانلود نرم افزار EasyVeep 2.26|نرم افزار کمک آموزشی PLC

EasyVeep یک نرم افزار آموزشی است که برای آموزش  PLC و اتوماسیون در مدارس، دانشگاه ها و کارگاه های عملی  PLC استفاده می شود.

EASYVEEPLOGO

EasyVeep که از طرف شرکت festo جهت مقاصد آموزشی ارائه شده است دارای مجموعه ای از مثال های اتوماسیون می باشد که کاربران می توانند با مشاهده عملکرد گرافیکی آنها برنامه های مورد نیاز را با هر نوع PLC نوشته و با استفاده از سخت افزار EasyPort  آن را شبیه سازی کنند. EasyPort  دارای ورودی و خروجی های دیجیتال 24 ولتی است که می تواند یک PLC خارجی را به صورت کامل کنترل  کند.

به بیان ساده می توان گفت که این نرم افزار دارای مجموعه ای از پروسه های صنعتی است که به صورت گرافیکی پیاده سازی  شده اند، در  این نرم افزار المان های مختلفی همچون سنسور، موتور، المان های هیدرولیکی و پنوماتیکی درکنار یکدگیر قرار گرفته و یک انیمیشن گرافیکی دو بعدی را ایجاد کرده است، آسانسور، نمایشگر 7 قسمتی، ماشین لباسشویی، آشکار ساز حرکت و… برخی از پروسه های موجود در این نرم افزار است.

در محیط نرم افزار برای هر پروسه نحوه عمل کرد، لیست ورودی و خروجیها و سایر توضیحات کاربردی آورده شده است، در این محیط کاربر می تواند با اجرا یا متوقف کردن پروسه، نحوه عمل کرد ورودی ها و خروجی های PLC را مشاهده کرده و برنامه ی مورد نیاز برای پروسه ی مذکور را بنویسد.

EASYVIP1

بعد از نوشتن برنامه کافی است کاربر برنامه خود را بر روی  PLC خود آپلود کرده و PLC را به سخت افزار EasyPort متصل کند. بعد از اجرا کردن پروسه مربوطه در نرم افزار ، وضعیت پورت های خروجی PLC از طریق EasyPort به نرم افزار منتقل شده و واکنش گرافیکی متناظر با آن رخ می دهد، همچنین نرم افزار می تواند از طریق EasyPort وضعیت های 0 و 1  را به ورودی های PLC منتقل  کند.

در صورتی که امکان تهیه EasyPort را ندارید نگران نباشید، شما می توانید به صورت آفلاین وضعیت مختلف را با کلیک موس به نرم افزار اعمال کرده و وضعیت خروجی ها را به صورت گرافیکی مشاهده کنید.

دانلود کنید :

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

اضافه شدن چندین پروسه جدید.

  • PC with Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/Win7/Win8 (32/64)
  • At least Pentium II 500 MHz
  • At least 128 MB RAM

ورژن نرم افزار: 2.26

اطلاعات بیشتر: سایت festo-didactic

کتاب ها و مطالب آموزشی:-

Download “EasyVeep” EasyVeep2.26_nonlinear.ir.rar – 214 بار دانلود شده است – 12 مگابایت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.