معماری
خانه / نرم افزار / دانلود نرم افزار CadSoft Eagle 7.5.0|نرم افزار طراحی فیبر مدار چاپی

دانلود نرم افزار CadSoft Eagle 7.5.0|نرم افزار طراحی فیبر مدار چاپی

یکی از نرم افزارهای مناسب برای طراحی فیبر مدار چاپی نرم افزار CadSoft Eagle میباشد که علی رقم حجم کم، قابلیت های زیادی در ترسیم انواع مدارات شماتیک و طراحی سند PCB دارد.

eaglelogo

کار با نرم افزار ایگل بسیار ساده است و طراحی شماتیک و PCB در آن در کمترین زمان انجام میشود. این نرم فزار دارای کتابخانه های قدرتمندی است که در آن تقریبا تمامی قطعات کاربردی الکترونیک یافت میشوند.

در این نرم افزار که به صورت اختصاصی برای طراحی PCB ارائه شده است، کاربر میتواند در سه مرحله فیبر مدار چاپی مورد نیاز خود را طراحی نماید.

1- طراحی سند شماتیک: در این مرحله کاربر باید قطعات موجود در مدار خود را از کتابخانه های نرم افزار به سند شماتیک آورده و مسیرکشی بین آنها را انجام دهد. دسته بندی دقیق منوها در محیط شماتیک، وجود Command toolbar ( بخشی که میتوان با تایپ کردن دستور، عملیات های مختلفی را انجام داد )، وجود کلیدهای استاندارد ( کلید های که در نرم افزارهای معروفی همچون پروتل و پروتوس استفاده شده است ) و… باعث شده است تا کار با محیط شماتیک بسیار ساده و دلچسب شود.

eagle1

2- طراحی سند PCB: در این مرحله کاربر باید سند طراحی شده در محیط شماتیک را به محیط  PCB منتقل کرده و بعد از جایگذاری قطعات، مسیر کشی بین آنها را به صورت دستی یا اتوماتیک انجام دهد. انتقال قطعات از شماتیک به PCB تنها با فشردن یک کلید انجام میشود و در این نرم افزار امکان طراحی بردهای یک و چند لایه تنها با چند کلیک میسر خواهد بود.

eagle2

3- بعد از طراحی سند PCB نوبت به صادر کردن فایل های خروجی همچون فایل با فرمت .PCB برای کارگاه های تولید برد، ایجاد کردن فایل سه بعدی جهت گزارش و… می رسد، تمامی این مراحل با چند کلیک ساده طی شده و در نهایت کاربر میتواند در کمترین زمان سند شماتیک موجود بر روی کاغذ را به فایل  .PCB جهت طراحی برد تبدیل کند.

3D_ModelTuT2

شما متوانید با مراجعه به سایت سازنده نرم افزار، اطلاعات بیشتری را در مورد آن بدست آورید .

ویژگی های اضافه شده به ورژن جدید نرم افزار:

ویژگی های اضافه شده به ورژن جدید نرم افزار را در این فایل مشاهده کنید.

سیستم مورد نیاز برای نصب CadSoft Eagle 7.5.0:

System requirements: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8.

The 64 bit EAGLE version requires a 64 bit version of the operating system.

توجه داشته باشید:

  • قبل از دانلود نرم افزار و استفاده از آن قوانین کپی رایت سایت را بخوانید .
  • فایل های ulp مورد نیاز خود را از اینجا دانلود کنید .
  • آموزش فارسی این نرم افزار را از این اینجا دانلود کنید و فیلم های آموزشی این نرم افزار را در اینجا مشاهده نمایید.
  • در فایل آموزشی ذکر شده از نرم افزار POV-Ray for Windows برای ایجاد مدل سه بعدی فیبر مدار چاپی استفاده شده است، با مراجعه به این آدرس میتوانید روش دیگری را برای ایجاد مدل سه بعدی مشاهده کنید.
  • در صفحه دانلود نسخه 32 بیتی ( 7.5.0 x86) و نسخه 64 بیتی (7.5.0 x64) نرم افزار وجود دارد، در هنگام دانلود به نام فایل ها دقت کنید.
  • فایل های فشرده دارای 7 درصد قابلیت ریکاوری هستند، در صورتی که در هنگام از حالت فشرده خارج سازی فایل با مشکل روبرو شدید، به این آدرس مراجعه کنید.
  • مشکلات خود در هنگام دانلود نرم افزار یا استفاده از آن را فقط در این بخش مطرح نمایید.
  • لطفا به هیچ عنوان لینک های دانلود را در سایت ها، وبلاگ ها یا انجمن های دیگر قرار ندهید و کاربران خود را تنها به این صفحه هدایت کنید. ( به چه دلیل ؟!)
  • nonlinear را به دوستان خود پیشنهاد کنید تا آنها نیز بتوانند از مطالب موجود استفاده کنند.

دانلود کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس