دانلود نرم افزار DownStream CAM350 12.2 ,BluePrint 5.2 |ابزارهای مستند سازی و بررسی PCB

شرکت DownStream یکی از تولیدکنندگان نرم افزار در زمینه فیبر مدار چاپی (PCB) یک بسته نرم افزاری با نام DownStream Products   شامل دو نرم افزار BluePrint-PCB و CAM350 را به بازار عرضه کرده است. با استفاده از BluePrint می توان به سرعت مراحل ساخت، مونتاژ و تست فیبر مدارچاپی بردهای الکترونیکی را مستند سازی کرد. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و استفاده از آن در مکان های که مراحل ساخت، مونتاژ و تست PCB توسط اشخاص مختلف انجام می شود، بسیار کاربردی خواهد بود.

دانلود نرم افزار BluePrint

با استفاده از CAM350 می توان فایل های خروجی نرم افزارهای طراحی فیبر مدار چاپی را به فرمت Gerber تبدیل کرده و تست های DRC (مخفف Design Rule Checks) را بر روی سند PCB انجام داد. تست های DRC در این نرم افزار شامل موارد مختلفی همچون چک کردن قطر خطوط، چک کردن سوراخ مربوطه به پایه قطعات، فاصله خطوط از یکدیگر و… می شود.

دانلود نرم افزار DownStream CAM350 12.1, BluePrint 5.1

استفاده از نرم افزار BluePrint-PCB:

جهت استفاده از نرم افزار BluePrint، ابتدا باید فایل PCB مربوط به مدار خود را در یکی از نرم افزارهای طراحی فیبر مدار چاپی طراحی کنید و سند PCB ایجاد شده را به BluePrint وارد نمایید؛ BluePrint-PCB از نرم افزارهای BoardStation, Expedition, PADS, Allegro, OrCAD, Visula, CADStar, CR5000, و Altium پشتیبانی می کند، شما همچنین می توانید خروجی نرم افزارهای cad (فرمت DXF) یا فایل های تصویری( با فرمت PDF, bmp, jpeg, و gif) را به این نرم افزار وارد نمایید.

نرم افزار تولید فیبر مدار چاپیبا استفاده از BluePrint می توانید تمامی توضیحات و اطلاعات مورد نیاز برای ساخت، مونتاژ و تست مدار را در یک فایل ایجاد کرده و در اختیار گروه ساخت فیبرمدار چاپی، گروه مونتاژ کار یا گروه تست قرار دهید، در این حالت پروسه تولید مدار بسیار کوتاه تر شده و به دلیل حذف شدن توضیحات گفتاری و نوشتاری و ایجاد شدن پروسه ای ثابت و از پیش تعیین شده جهت تولید برد، زمان صرف شده برای تولید برد بسیار کوتاه تر می شود.

برخی از ویژگی های نرم افزار BluePrint:

  • ایجاد خودکار جداول، اطلاعات مدار و تصویر PCB از روی اطلاعات فیبر مدار چاپی ( اطلاعاتی که از نرم افزار طراحی فیبر مدار چاپی دریافت شده است).
  • حذف اطلاعات اصلی PCB و جلوگیری از کپی برداری غیر مجاز از آن (دیگر نیازی نیست فایل خروجی نرم افزار طراحی فیبر مدار چاپی را در اختیار شخص تولید کننده یا مونتاژ کار یا تست کننده قرار دهید).
  • قابلیت قرار دادن آدرس های اینترنتی، فایل های چند رسانه ای، توضیحات متنی و… در تمامی نقاط سند PCB
  • ذخیره تمامی اطلاعات در یک فایل و قابلیت مشاهده آن بدون نیاز به برنامه به صورت صفحه WEB یا PDF
  • پشتیبانی از ECOs (قابلیت ثبت تغییرات ایجاد شده در هر نسخه از سند)

دانلود نرم افزار PCBبا مراجعه به این صفحه می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد این نرم افزار بدست آورید.

استفاده از نرم افزار CAM350:

برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید فیبر مدار چاپی خود را در یکی از نرم افزارهای طراحی فیبر مدارچاپی نظیر BoardStation, Expedition, PADS, Allegro, OrCAD, Visula, CADStar, CR5000, و Altium طراحی کنید و سپس آن را به این نرم افزار وارد نمایید، این نرم افزار از فایل خروجی BluePrint نیز پشتیبانی می کند؛ در مرحله بعد می توانید فایل PCB را ویرایش کرده و بعد از انجام تست های DRC  خروجی های مورد نیاز برای تولید فیبر مدار چاپی را از نرم افزار دریافت کنید.

دانلود نرم افزارهای الکترونیکبا مراجعه به این صفحه می توانید اطلاعات بیشتری را در مورد این نرم افزار بدست آورید.

  • ویژگی های نسخه جدید
  • سیستم مورد نیاز برای نصب 
  • اطلاعات بیشتر و دانلود

ویژگی های اضافه شده به ورژن جدید نرم افزار را در این صفحه مشاهده کنید.

ویژگی های سیستم مورد نیاز برای نصب این نرم افزار را در این صفحه مشاهده نماییدو

ورژن نرم افزار: CAM350 12.2 Build 1135 and BluePrint 5.2 Build 1235

اطلاعات بیشتر: سایت downstreamtech

کتاب ها و مطالب آموزشی:-

Download “EKTS-ESS” EKTS1.0.3_ESS1.1_nonlinear.ir.rar – 282 بار دانلود شده است – 8 MB

پسورد: nonlinear.ir

نقد نرم افزار:
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.