تماس با ما

شما به یکی از دلایل زیر به این صفحه مراجعه کرده اید:

1- تبادل لینک با ما

در حال حاضر به دلیل بروز برخی مشکلات nonlinear.ir با هیچ سایتی تبادل لینک نمی کند.

2-گزارش خرابی لینک دانلود یا وجود مشکل در توضیحات یا وجود نسخه جدید برای نرم افزار

گزارش خرابی لینک دانلود یا وجود مشکل در توضیحات یا وجود نسخه جدید برای نرم افزار را از طریق بخش نظرات در انتهای صفحه نرم افزار به ما اطلاع دهید، ما در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام خواهیم کرد.

3-درخواست نرم افزار و کتاب و مجله و…

ما تمامی نرم افزار های تخصصی برق و الکترونیک که امکان تهیه نسخه کامل آنها در اینترنت وجود دارد را در سایت با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که لینک دانلود نرم افزار مورد نظر خود را در سایت نیافتید، با ارسال درخواست به نتیجه ای نخواهید رسید. جهت دانلود کتاب ها و مجلات تخصصی رشته الکترونیک به وب سایت های electronic-book و electronic-magazine مراجعه کنید.

4-راهنمای جهت نصب یا استفاده از نرم افزار

تمامی نرم افزارهای موجود در سایت از سایت های مرجع نظیر sonsivri، rutracker و… تهیه شده اند و ما صحت نصب و عملکرد آنها را بررسی نکرده ایم، تمامی اطلاعاتی که در مورد نحوه نصب نرم افزار داریم در فایل readme.txt که در فایل دانلودی وجود دارد آورده شده است. در صورتی که در هنگام نصب یا استفاده از نرم افزارها با مشکلی روبرو شدید، می توانید با مراجعه به انجمن های تخصصی برق و الکترونیک نظیر eca یا ایران میکرو و ایجاد یک تاپیک جدید مشکل را با سایر کاربران در میان گذاشته و راه حل آن را پیدا کنید.

5- سایر موارد

در صورتی که  موضوع پیام شما در دسته های بالا قرار نمی گیرد، درخواست خود از طریق این صفحه ارسال کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.