در بخش دانلود چندین فایل وجود دارد، کدام یک را باید دانلود کنم؟

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
327 بازدید
سوال شده ژوئیه 7, 2016 در پرسش های متدوال توسط nonlinear حرفه ای (1,370 امتیاز)

بعد از کلیک کردن بر روی لینک دانلود، به صفحه ای وارد می شوم که در آن چندین لینک وجود دارد. با توجه به مستقیم بودن لینک های دانلود، دلیل هدایت شدن من به این صفحه چیست؟
من کدام یک از فایل ها را باید دانلود کنم؟

1 پاسخ

0 دوستدار 0 امتیاز منفی
پاسخ داده شده ژوئیه 7, 2016 توسط nonlinear حرفه ای (1,370 امتیاز)

ما فایل های با حجم بیشتر از 500 مگابایت را به بخش های 500 مگاباتی تقسیم کرده ایم، مثلا یک فایل 1650 مگاباتی به 3 بخش 500 مگابایتی و یک بخش 150 مگابایتی تقسیم شده است. در صورتی که ما فایل را به صورت کامل در حجم 1650 مگابایت برای دانلود قرار می دادیم، در صورت بروز مشکل در هنگام دانلود، شما باید کل فایل را از ابتدا دانلود می کردید، در شرایط فعلی در صورت بروز مشکل در حین دانلود کافی است فقط بخش دارای مشکل را مجددا دانلود کنید و نیازی به دانلود مجدد دیگر بخش ها نیست.

برای برخی از نرم افزارها، فایل های دیگری همچون کتاب های آموزشی، فیلم و… نیز در کنار فایل اصلی آپلود شده است، توضیحات اینگونه فایل ها در متن توضیحات نرم افزار و در بخش “توجه داشته باشید :” درج شده است. بهتر است قبل از دانلود هر فایل توضیحات درج شده برای آن را با دقت مطالعه کنید.

برخی از نرم افزارها ممکن است در دو نسخه ی 32 بیتی و 64 بیتی آپلود شده باشند، شما باید نسخه متناسب با سیستم عامل خود را دانلود کنید، مثلا اگر شما از ویندوز  32 بیتی استفاده می کنید، نیازی به دانلود نسخه ی 64 بیتی نرم افزار نخواهید داشت.

با این تفاسیر برای جلوگیری از شلوغ شدن صفحه توضیحات نرم افزار و همچنین ساده تر کردن عملیات ویرایش و جایگزینی لینک های دانلود، ما تمامی لینک های دانلود را در صفحه ای مجزا در اختیار شما قرار داده ایم.


توجه داشته باشید که شما فقط برای دانلود فایل های چند بخشی به صفحه دانلود هدایت خواهید شد و دانلود فایل های یک بخشی، به محض کلیک کردن بر روی لینک دانلود ، آغاز می شود.
برای دانلود فایل های چند بخشی، در صفحه دانلود بر روی فایل دلخواه کلیک کنید، تا دانلود فایل آغاز شود.

...